Informatie over de maatregelen tegen de coronacrisis

De maatregelen als gevolg van de Coronauitbraak in Nederland volgen elkaar in snel tempo op. Veel bedrijven maken zich zorgen. De gevolgen zijn immers groot. Ook zullen de economische effecten nog lang na-ijlen.
Op de site van VNO-NCW (https://www.vno-ncw.nl/corona) vindt u een overzicht met algemene informatie, gericht op ondernemers. Dit overzicht wordt geregeld geactualiseerd.
Hier vindt u ook links naar informatie van het RIVM en de Rijksoverheid.

Crisisnummer voor ondernemers
VNO-NCW, MKB-Nederland en PZO-ZZP hebben samen met de Kamer van Koophandel een coronaloket (https://www.kvk.nl/coronaloket) geopend voor ondernemers met vragen. Bij dit loket vindt u informatie die kan helpen bij vragen over welke regelingen er bestaan, hoe te handelen in bepaalde gevallen en wat aanbevolen is om nu te doen.
Het loket is ook telefonisch te bereiken via tel. 0800-2117 (op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur). Let op: het is erg druk aan de telefoon.

Landelijk crisisnummer
Er is ook een landelijk crisisnummer voor alle vragen over het coronavirus: tel. 0800-1351.
Dit nummer is dagelijks bereikbaar tussen 08:00 en 20:00.
Vanuit het buitenland kan gebeld worden met 0031-20 205 1351.